Ben je op zoek naar een mooi boxkleed wat past bij jouw stijl? Bekijk dan eens dit Meyco Baby Boxkleed Rib Mini Spot. Dankzij de rustige kleuren en mooie geribbelde stof pas dit boxkleed perfect in elk interieur. Hierop kan jouw kleintje zeker comfortabel spelen en liggen in de box, op de grond of in de tuin. De hippe ribstof is voorzien van het printje Mini Spot. Het printje is minimalistisch, maar het geeft het boxkleed tóch een hele chique uitstraling en je kunt het makkelijk combineren met je complete babyuitzet en de rest van je interieur.
TIP: wil je dat jouw kindje éxtra zacht ligt in de box? Leg dan een boxmatras met hoeslaken in de box onder het boxkleed. Voordeel is dat je boxkleed dan ook niet meer kan schuiven.
De voordelen op een rijtje
Zo houd je het boxkleed langer mooi
Meyco Baby Rib collectie
De items uit deze collectie zijn gemaakt van een fijne geribbelde stof en daardoor hebben ze een speelse maar tóch luxe uitstraling. De collectie bestaat uit slaapzakken, jumpers, aankleedkussenhoezen en boxkleden. De Rib collectie is doorgevoerd in verschillende naturel melange kleuren, waardoor je het makkelijk kunt combineren met andere Meyco Baby items.
| Product breedte | 80 cm |
|---|---|
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 396 mm |
| Verpakking hoogte | 209 mm |
| Verpakking lengte | 508 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.91 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 4054703225426 |
|---|
| Kleur | Toffee Melange |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | B-boo baby & lifestyle GmbH |
|---|
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| Dikte | 5 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 80 x 100 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Gestipt |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | 2023 |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |