De Meyco Baby pre-washed hydrofiele badjas is comfortabel en super zacht voor de tere huid van jouw baby. Pak je kindje na het zwemmen of badje maar lekker warm en zacht in! Deze badjas is gemaakt van pre-washed hydrofiel, waardoor het heel zacht is, super goed vocht opneemt en ook snel opdroogt.
Het badjasje heeft mooie details en is prachtig afgewerkt, kijk maar eens naar de capuchon en getailleerde rug met twee vaste koordjes voor een goede pasvorm. Tijdens een lekkere luie ochtend in de pyjama biedt deze badjas extra warmte én het ziet er ook nog eens hartstikke leuk uit!
De voordelen op een rijtje
| Product lengte | 52 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 222 mm |
| Verpakking hoogte | 56 mm |
| Verpakking lengte | 224 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
| EAN | 4054703486063 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco hydrofiele badjas |
| Kledingopties | Met capuchon |
|---|
| Kleur | Sand |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | B-boo baby & lifestyle GmbH |
|---|
| Percentage materiaal 1 | 100 % |
|---|
| Badjas lengte | Middellang |
|---|---|
| Fan Merchandise | |
| Kledingmaat | 86/92 |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Wasbaar |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | 2023 |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |