Meer over de slaapzak
Het velvet katoen voelt zacht aan, ademt goed en heeft een sterke vochtopname. Hierdoor geniet je kleintje altijd van een optimaal slaapklimaat. De slaapzak heeft een veilige pasvorm door de goede aansluiting bij de hals en de armpjes en is voorzien van een kwalitatieve rits over de hele lengte van de slaapzak. Extra handig met verschonen. De slaapzak kun je goed mix en matchen met de complete Meyco Baby collectie.
De slaapzak heeft een TOG-waarde van 3.0. Hoe hoger de TOG-waarde hoe warmer.
Maten
Van klein tot iets minder klein, de slaapzak is verkrijgbaar in de volgende maten:
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je slaapzak langer mooi
| Product lengte | 110 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 28.90 cm |
| Verpakking hoogte | 7.90 cm |
| Verpakking lengte | 44.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.56 kg |
| EAN | 4054703505108 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco slaapzak |
| Kleur | honey gold |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 24 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 3.0 |
| Minimale TOG-waarde | 3.0 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 115 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 90 cm |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |