Meer over deze slaapzak
De slaapzak is er in diverse kleuren, waardoor je hem goed kan mix en matchen met de complete Meyco Baby collectie. De Meyco Baby slaapzak heeft een veilige pasvorm door de goede aansluiting bij de hals en de armpjes. De slaapzak heeft een TOG-waarde van 1.0. Hoe hoger de TOG-waarde hoe warmer.
Maten
Van klein tot iets minder klein, de slaapzak is verkrijgbaar in de volgende maten:
De voordelen op een rijtje
Zo houd je je slaapzak langer mooi
| Product lengte | 90 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 22.10 cm |
| Verpakking hoogte | 4.30 cm |
| Verpakking lengte | 29.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| EAN | 4054703511086 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco slaapzak |
| Kleur | Lilac |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.7 |
| Minimale TOG-waarde | 0.7 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 110 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 90 cm |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2021 |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |