| Product breedte | 60 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 120 cm |
| Verpakking breedte | 194 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 261 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.28 kg |
| EAN | 4054703640199 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco hoeslaken |
| Kleur | Chocolate |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Jersey |
| Materiaalbeschrijving | 100% katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor type bed | Ledikant |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Wasbaar |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |