De Meyco jersey hoeslakens zijn van 100% katoen en daardoor fijn ademend. De hoeslakens zijn verkrijgbaar in diverse kleuren bijpassend bij de Meyco collectie. Verkrijgbaar in de maten: 40x80/90 cm (wieg), 60x120 cm (ledikant), 70x140/150 cm (junior) en 75x95 cm (boxmatras).
Kenmerken:
| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 197 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 258 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.18 kg |
| EAN | 4054703563238 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco hoeslaken |
| Kleur | Okergeel |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Jersey |
| Materiaalbeschrijving | 100% katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor type bed | Wieg |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Wasbaar |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |