| Product lengte | 70 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 26.60 cm |
| Verpakking hoogte | 4.80 cm |
| Verpakking lengte | 39.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.33 kg |
| EAN | 4054703503074 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco slaapzak |
| Kleur | camel |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 3.0 |
| Minimale TOG-waarde | 3.0 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 2.2 t/m 4.0 (winter) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |