| Product lengte | 90 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 28 cm |
| Verpakking hoogte | 4.70 cm |
| Verpakking lengte | 31 cm |
| Verpakkingsgewicht | 279 g |
| EAN | 4054703361025 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco babyslaapzak |
| Kleur | Warm Sand |
|---|---|
| Materiaal | Bamboe, Katoen |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | 2021 |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |