| Product lengte | 86 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 249 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 261 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
| EAN | 4054703363029 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco bamboe badjas |
| Kledingopties | Met capuchon |
|---|
| Kleur | Warm Sand |
|---|---|
| Materiaal | Bamboe, Katoen |
| Badjas lengte | Middellang |
|---|---|
| Kledingmaat | 86/92 |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Wasbaar |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Patroon | Overig |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | 2021 |
| Wasvoorschrift | Machinewas 40 °C |