Kan jouw kleine ontdekker geen genoeg krijgen van de grote mensen wereld? Met deze Minera® Leertoren krijgt jouw kind de kans om mee te kijken wat er op ‘grote mensen hoogte’ gebeurt. Stimuleer de leergierigheid van je kind en laat hem of haar spelenderwijs leren, precies zoals Maria Montessori het voor ogen had.
Meekijken op grote mensen hoogte
Laat je kinderen meekijken aan de grote mensen tafel of in de keuken! Jouw kleine Jamie Oliver vindt het hartstikke interessant om mee te genieten van wat er gebeurt in de grote mensenwereld. Dat is niet alleen leuk, maar ook enorm leerzaam voor je kind. Door meer mee te krijgen van de sociale interacties in huis ontwikkelt je kind betere sociale- en taalvaardigheden.
Naar het gedachtegoed van Maria Montessori
Maria Montessori was een kinderarts en pedagoog die wereldwijd bekend is geworden vanwege haar visie op het onderwijzen van kids. Volgens haar gedachtegoed moeten kinderen vooral spelenderwijs en ontdekkingsgericht leren. Daar sluit deze toren mooi bij aan, als je het ons vraagt!
Wit/naturel hout, robuust, veilig en duurzaam
Wist je dat alle meubels van MineraKids® worden gebouwd met het oog voor kinderen? We maken gebruik van robuuste designs en stevig hout. Zo weet jij zeker dat je kindermeubels tegen een stootje kunnen en volledig vrij zijn van scherpe randen en hoeken. Daarnaast wordt ons hout vervaardigt op een duurzame manier.
Probeer het 30 dagen gratis!
Nog niet overtuigd? Probeer deze Learning Tower 30 dagen gratis. Je hebt bij MineraKids® altijd recht op 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren. Bestel vandaag nog voor 22:00 dan heb je deze leertoren morgen al in huis!
| Product breedte | 34 cm |
|---|---|
| Product lengte | 39 cm |
| Verpakking breedte | 446 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 463 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4562 g |
| EAN | 8720707700486 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Learning Tower Schroeven |
| Kleur | Wit / Wit |
|---|---|
| Materiaal | MDF |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 50 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 80 kg |
| Staoppervlak met antislip |