De Munchkin Meerkleurige Vorken en Lepels zijn niet alleen essentieel eetgerei voor peuters die zelfstandig willen leren eten, maar ze bieden ook een extra laagje veiligheid en gemoedsrust. Deze set van vorken en lepels in diverse kleuren maakt maaltijdtijd niet alleen leuker, maar ook een stimulerende ervaring voor de ontwikkeling van de fijne motoriek.
De zachte randen van de vorken en lepels beschermen het gevoelige tandvlees van je kind tijdens het eten, waardoor het een comfortabele en veilige ervaring is.
De ergonomisch ontworpen handgrepen zijn gemakkelijk vast te houden voor kleine handjes, waardoor de zelfstandigheid van je kind wordt gestimuleerd en de ontwikkeling van de fijne motoriek wordt bevorderd.
De verschillende kleuren maken maaltijdtijd leuk en stimulerend voor je kleintje en helpen ook bij het herkennen en benoemen van kleuren, wat de cognitieve ontwikkeling bevordert.
De Munchkin Meerkleurige Vorken en Lepels zijn vaatwasserbestendig, waardoor ze eenvoudig schoon te maken zijn, en dit bespaart tijd en moeite, zodat je meer quality time met je kind kunt doorbrengen.
Munchkin maakt van de wereld een plezierigere plaats voor baby's en ouders met slimme, innovatieve oplossingen die gezinnen prikkelen. Van uitdagend badspeelgoed tot kinderveiligheidsartikelen en producten op het gebied van voeding die echt het verschil maken. Munchkin: it's the little things.
r
| Verpakking breedte | 110 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 33 mm |
| Verpakking lengte | 203 mm |
| Verpakkingsgewicht | 95 g |
| EAN | 5019090125369 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 3 vorken en 3 lepels |
| Kleur | color changing |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen |
| Fabrikant Naam | Munchkin |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal stuks in verpakking | 6 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor leeftijd baby | 10-12 maanden, 12 maanden, 12 tot 15 maanden, 15 maanden tot 2 jaar, 2 tot 3 jaar, 2-3 jaar, 1-2 jaar |
| Type kinderbestek | Bestekset |
| Vaatwasser veilig | |
| Wegwerp |
| Aantal delen | 2 |
|---|---|
| Geschikt voor aantal personen | 1 |