De Miracle drinkbeker voor baby en kinderen van Munchkin in een speciaal desgin. De Munchkin drinkbeker zoals je hem kent met 360° drinkrand combineert het desgin met een belangrijke boodschap: Het beschermen van dieren en hun leefomgeving. De beker wordt geleverd als 2-pack, een oranje tijger variant en een roze neushoorn variant. Laat je kind genieten van eten en drinken samen met Munchkin.
De Miracle 360° Oefenbeker is de eerste beker die is ontworpen voor zowel ouders als kinderen. Hij voorkomt geknoei en is tegelijkertijd beter voor de tanden. Drinken langs de hele bekerrand van 360°, zoals bij een gewone beker, ondersteunt de normale spierontwikkeling in kindermondjes. Zonder extra tuitjes, rietjes of andere onderdelen is de Miracle 360° Oefenbeker gebruiksvriendelijk en nog makkelijker schoon te maken. Daar drinken we op!
Munchkin® maakt van de wereld een plezierigere plaats voor baby's en ouders. Slimme, innovatieve oplossingen die gezinnen prikkelen. Van uitdagend badspeelgoed tot kinder veiligheidsartikelen. Maar ook producten op het gebied van voeding die het verschil zeker maken. Munchkin®: it's the little things®.
Munchkin® staat voor kwaliteit en veiligheid en hebben door de vele kleuren een vrolijke uitstraling. Alle Munchkin® producten zijn uitvoerig getest en beschikken over de juiste (test)rapporten en certificaten.
| Verpakking breedte | 11.10 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 9.60 cm |
| Verpakking lengte | 22.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
| EAN | 5019090518369 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2x WildLove Trainer cup |
| Kleur | 2pk Trainer WildLove |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| BPA-vrij | |
|---|---|
| Geschikt voor leeftijd baby | 1-2 jaar, 10-12 maanden, 2-3 jaar, 6-10 maanden |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Vaatwasser veilig |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Type beker | Antilekbeker |
| Inhoud | 207 ml |
|---|