Merk: Mutsy
Soort product: Parasol
Kleur: Farmer Stonewash
Geschikt voor: EVO modellen kinderwagens
Met de Mutsy Evo parasol geniet je kindje altijd van optimale schaduw wanneer de zon schijnt. De parasol is eenvoudig te bevestigen op de Mutsy Evo kinderwagen en is UV bestendig. Heb je de parasol even niet nodig? geen probleem de parasol is makkelijk in te klappen. Eigenschappen - Uv bestendig - Eenvoudig te monteren - Wordt geleverd inclusief bevestigingsclip - Eenvoudig in te vouwen
| Product breedte | 25 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 500 g |
| Product hoogte | 50 cm |
| Product lengte | 50 cm |
| Verpakking breedte | 7 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 7 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| EAN | 8718213015705 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Mutsy EVO - kinderwagen parasol |
| Kleur | farmer stone wash |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|