Mutsy Igo / Mutsy I2 Heritage Parasol Met de Mutsy parasol geniet je kindje altijd van optimale schaduw wanneer de zon schijnt. De parasol is eenvoudig te bevestigen op de Mutsy Igo / Mutsy I2 kinderwagen en is UV bestendig. Heb je de parasol even niet nodig? geen probleem de parasol is makkelijk in te klappen. Eigenschappen - Uv bestendig - Eenvoudig te monteren - Wordt geleverd inclusief bevestigingsclip - Eenvoudig in te vouwen
Te gebruiken op: Mutsy I2 & Mutsy Igo
Kleur: Antraciet
| Product breedte | 7 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 100 g |
| Product hoogte | 75 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 7 cm |
| Verpakking hoogte | 75 cm |
| Verpakking lengte | 75 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| EAN | 8718213014500 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Parasol |
| Kleur | Heritage Dusk |
|---|---|
| Materiaal | Stof |
| Fabrikant Naam | Mutsy World B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|