De parasol past op alle YOYO-versies (geboorte-pack, reiswieg en pack 6+) en kan ook op het autostoeltje worden bevestigd.
Dankzij de UPF 50+-bescherming en de extra verduisterende werking wordt je baby beter dan ooit beschermd tegen de zon.
Beschikbaar in diverse kleuren.
| Product breedte | 68.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.334 kg |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 62.50 cm |
| Verpakking breedte | 7.20 cm |
| Verpakking hoogte | 4.30 cm |
| Verpakking lengte | 61.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.41 kg |
| EAN | 3701244004911 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 parasol voor Yoyo |
| Kleur | Red |
|---|---|
| Materiaal | Polyester, Aluminium |
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|