| Verpakking breedte | 8.30 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.30 cm |
| Verpakking lengte | 63 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.45 kg |
| EAN | 3760222215411 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 parasol voor Yoyo |
| Kleur | Silver grey |
|---|---|
| Materiaal | Polyester, Aluminium |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|