| Product gewicht | 0.3300 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 15.90 cm |
| Verpakking hoogte | 4.30 cm |
| Verpakking lengte | 62.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.42 kg |
| EAN | 3760222218986 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 parasol voor Yoyo |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Polyester, Aluminium |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|