Bescherm je kindje tegen de zon met de Babyzen YOYO Parasol. Deze parasol is geschikt voor alle Babyzen YOYO-versies (0+ en 6+) en klikt zelfs op het Babyzen-autostoeltje. Dankzij de UPF50+-bescherming en sterkere ondoorlatendheid is je kindje nu nog beter beschermd tegen de zon. Zo wandel je onbezorgd door stad, bos en park!
Babyzen YOYO Parasol
| Verpakking breedte | 14.70 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.30 cm |
| Verpakking lengte | 61.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.42 kg |
| EAN | 3701244004928 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 parasol voor Yoyo |
| Kleur | Black |
|---|---|
| Materiaal | Polyester, Aluminium |
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|