| Product gewicht | 0.4 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 7 cm |
| Verpakking hoogte | 4.50 cm |
| Verpakking lengte | 51 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.44 kg |
| EAN | 8712930109259 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Parasol |
| Kleur | Blush |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|