De Babyzen Parasol YOYO Toffee biedt jouw kindje schaduw wanneer de zon schijnt! De parasol is eenvoudig te bevestigen aan alle YOYO buggy's en kinderwagens. Dankzij de veer onderaan de parasol kan hij in de gewenste positie worden gebogen zodat je kindje altijd voldoende schaduw heeft. Wanneer je de parasol even niet gebruikt, kan je hem eenvoudig inklappen. De parasol is uv-bestendig.
Eigenschappen:
| Verpakking breedte | 7.20 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.50 cm |
| Verpakking lengte | 61.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.42 kg |
| EAN | 3701244004973 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 parasol voor Yoyo |
| Kleur | Toffee (new) |
|---|---|
| Materiaal | Polyester, Aluminium |
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|