Bescherm je kindje tegen de zon met de Babyzen YOYO Parasol. Deze parasol is geschikt voor alle Babyzen YOYO-versies (0+ en 6+) en klikt zelfs op het Babyzen-autostoeltje. Dankzij de UPF50+-bescherming en sterkere ondoorlatendheid is je kindje nu nog beter beschermd tegen de zon. Zo wandel je onbezorgd door stad, bos en park!
Babyzen YOYO Parasol
| Verpakking breedte | 7.20 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.30 cm |
| Verpakking lengte | 61.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.41 kg |
| EAN | 3701244004904 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 parasol voor Yoyo |
| Kleur | Grey (New) |
|---|---|
| Materiaal | Polyester, Aluminium |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|