De Babyzen parasol past op alle YOYO-versies (geboorte-pack, reiswieg en pack 6+) en kan ook op het autostoeltje worden bevestigd.
Dankzij de UPF 50+-bescherming en de extra verduisterende werking wordt je baby beter dan ooit beschermd tegen de zon.
Eigenschappen:
• Stof: Polyester – Stang van plastic en metaal
• Afmeting: 62,5 cm × 5 cm, heeft geopend een diameter van: 68,5 cm
| Verpakking breedte | 20.10 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7 cm |
| Verpakking lengte | 61.30 cm |
| EAN | 3701244008667 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 parasol voor Yoyo |
| Kleur | Stone |
|---|---|
| Materiaal | Polyester, Aluminium |
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |