| Product breedte | 5 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 500 g |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 50 cm |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| EAN | 8718213021300 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 parasol |
| Kleur | Balance Graniet |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|