| Product breedte | 6 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 400 g |
| Product hoogte | 48 cm |
| Product lengte | 6 cm |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| EAN | 8718213018409 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 x parasol met houder |
| Kleur | Black |
|---|---|
| Materiaal | Stof |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Kinderwagen, Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|