| Product breedte | 6 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.4 kg |
| Product hoogte | 48 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 8 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| EAN | 8718213018423 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 x parasol met houder |
| Kleur | blauw |
|---|---|
| Materiaal | Stof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|