| Verpakking breedte | 7 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 5.80 cm |
| Verpakking lengte | 10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 10 kg |
| EAN | 8718213013558 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Parasol Opbergzakje Handleiding |
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|