Als ouder weet u hoe druk en veeleisend het leven kan zijn. U wilt uw baby altijd warme melk kunnen geven, zonder stress of gedoe. Met de MyBambini’s Flessenwarmer PRO™ heeft u binnen enkele minuten melk of babyvoeding op de juiste temperatuur, waar u ook bent.
Perfect voor het verwarmen van gekolfde borstvoeding, water voor babyvoeding of kant en klare babyvoeding. U hoeft geen zware thermosflessen meer mee te nemen, niet langer te zoeken naar warm water in restaurants en u hoeft geen lange voedingen midden in de nacht meer te plannen. Dankzij de geavanceerde warmteretentie bereidt deze flessenwarmer de voeding van uw kindje binnen vier minuten, precies zoals u het wilt.
De MyBambini’s Flessenwarmer PRO™ is ideaal voor gebruik thuis en onderweg. De warmer verwarmt melk of babyvoeding tot de gewenste temperatuur en houdt deze langdurig vast, zodat uw baby altijd goed gevoed, veilig en tevreden is.
Deze variant van de MyBambini's Flessenwarmer PRO™ wordt geleverd met Adapter 1. Hierdoor is de flessenwarmer direct geschikt voor smalle hals flessen van BIBS, Dr. Brown's, HEVEA, Medela, Nanobebe, Pigeon, Sepal, Difrax, Nuby, TIGEX & Etos Fles Standaard Anti-Colic.
Geen probleem. MyBambini’s ondersteunt wereldwijd meer dan 34 flessenmerken en biedt verschillende bundels aan, elk met een adapter die past bij specifieke flessen. Adapters zijn ook los verkrijgbaar. Bekijk hieronder welke adapter het beste past bij uw fles.
Staat de fles die u gebruikt niet in ons overzicht? Neem contact op met ons supportteam om te controleren of wij uw fles mogelijk ondersteunen. Het kan zijn dat wij de fles over het hoofd hebben gezien of dat wij werken aan een adapter waarmee deze alsnog geschikt wordt gemaakt.
Standaard compatibel (zonder adapter):
Adapter 1 - (smalle hals 35 mm)
Adapter 2 - (brede hals 50 mm)
Adapter 3 - (brede hals 56 mm)
Adapter 4 - (brede hals 70 mm)
Adapter 5 - (brede hals 51 mm)
Adapter 6 - (brede hals 47 mm)
Adapter 7 - (brede hals 59 mm)
Adapter 8 - (vierkante hals 65 mm)
Adapter 9 - (brede hals 50 mm)
Adapter 10 - (brede hals 62 mm)
Adapter 11 - (brede hals 70 mm)
Adapter 12 - (brede hals 64 mm)
Adapter 13 - (brede hals 58 mm)
| Product breedte | 8.70 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 6.50 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| Verpakking breedte | 14.70 cm |
| Verpakking hoogte | 9.70 cm |
| Verpakking lengte | 17.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 567 g |
| EAN | 8720589406957 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | MyBambini's Flessenwarmer Pro™ - Stof cover - USB naar USB-C oplaadkabel - Velvet opberg zakje - Handleiding |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Timer |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel |
|---|
| Begintemperatuur instelbaar | |
|---|---|
| Warmhoudstand |
| Aanvullende functies | Veiligheidskenmerken - Automatische uitschakeling - Dry Heating bescherming - Oververhitting zekering bescherming - Bescherming tegen overbelasting van de batterij Technische specificaties - SUS316 Roestvrij staal - 9000mAh Li-ion batterij - Oplaadtijd - 1A-2h, 2A-1h - 6 flessen opwarmen per volledige lading. |
|---|---|
| Automatische flessenmaker | |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | Accu |
| Geschikt voor flessen van | DrBrown's (smalle hals), Medela, Nanobebe (smalle hals), Pigeon (smalle hals), Sepal, Difrax (smalle hals), AVENT Philips, Pigeon (brede hals), Chicco Perfect 5 & Original Touch, Combi, Dodie, Richell, Spectra |
|---|---|
| Geschikt voor in de auto |
| Werkt op elektriciteit |
|---|