| Verpakking breedte | 12.50 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 8.50 cm |
| Verpakking lengte | 20.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| EAN | 0048526690008 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 groene tuitbeker uit PP met een inhoud van 240 ml |
| Kleur | blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| BPA-vrij | |
|---|---|
| Geschikt voor leeftijd baby | 6-10 maanden |
| Vaatwasser veilig |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Type beker | Tuitbeker |
| Inhoud | 240 ml |
|---|