| Verpakking breedte | 15.30 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 8.90 cm |
| Verpakking lengte | 21.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
| EAN | 5414959064757 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 x antilekbeker roze |
| Kleur | Blauw en Groen |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| BPA-vrij | |
|---|---|
| Geschikt voor leeftijd baby | 1-2 jaar |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Vaatwasser veilig |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Type beker | Oefenbeker |
| Inhoud | 240 ml |
|---|