| Verpakking breedte | 11.70 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7.50 cm |
| Verpakking lengte | 17.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| EAN | 5414959041758 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Swirl Antilekbeker van Nûby |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| BPA-vrij | |
|---|---|
| Geschikt voor leeftijd baby | 6-10 maanden |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Vaatwasser veilig |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Personage | Geen personage |
| Type beker | Antilekbeker |
| Inhoud | 240 ml |
|---|