De Nuby Flip-It Drinkbeker - 360 ml - Blauw heeft een zacht siliconen rietje waaruit je kindje vanaf 12 maanden gemakkelijk uit kan drinken. De beker is makkelijk te reinigen en te monteren. Omdat de beker een ergonomische vorm heeft kan je kindje op een natuurlijke wijze leren drinken. Ook is de drinkbeker van het merk Nuby voorzien van anti-lek.
| Product breedte | 7.90 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 22.40 cm |
| Product lengte | 9.80 cm |
| Verpakking breedte | 8.30 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 22.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| EAN | 5414959062456 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Stuks |
| Kleur | blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | New Valmar |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Fan Merchandise | |
| Opdruk | Effen |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type kop of mok | Limonadebeker |
| Geschikt voor keukenapparaat | Vaatwasserveilig |
|---|---|
| Met oor | |
| Personage | Geen personage |
| Serviesopties | Anti-drup, Anti-slip, Met oor, Niet van toepassing |
| Serviesthema | Speciaal voor kinderen |
| Inhoud | 360 ml |
|---|