Voor een extra zachte reiniging van babybillen, lichaam en gezicht
Kenmerken:
Inhoud: Box 8 stuks - 8 x 54 doekjes = 432 doekjes
Op zoek naar meer voorraad check onze multi packs:
Productomschrijving
Naïf plasticvrije lotion doekjes zijn alles wat je van een billendoekje mag verwachten: sterk, goed vochtig, met ingrediënten die de gevoelige babyhuid goed verzorgen. Daar horen polyester vezels en microplastics niet bij. Dus, gewoon een fijn doekje, dat reinigt en verzorgt. Ze zijn dermatologisch getest en te gebruiken voor alle leeftijden (ook direct na de geboorte). Ook geschikt als snoetenpoetser trouwens!
Deze doekjes bevatten extra (plantaardige) glycerine, aloë vera en bamboe voor extra hydratatie en het voortijdig kalmeren van rode babybillen. Ook fijn: de lotion is dermatologisch getest, bevat geen alcohol, parfum en andere ingrediënten die rode babybillen kunnen doen oplaaien (red alert!).
Wist je dat een standaard pak babydoekjes dezelfde hoeveelheid plastic bevat als 1,7 1L PET flessen? Niet alleen de verpakking, maar ook de doekjes zelf zijn vaak van plastic vezels gemaakt. Oh en zelfs in de lotion zijn regelmatig ingrediënten te vinden die te linken zijn aan microplastics. Daarom zijn Naïf's Billendoekjes plasticvrij en gemaakt van lyocell, een zachte, duurzame stof gemaakt van houtvezels uit verantwoord beheerde bossen. Onze verpakking is gemaakt van bio-based plastic met suikerriet als hoofdingrediënt.
Let op: de billendoekjes moeten worden weggegooid bij het restafval. Spoel ze dus niet door het toilet.
Alle producten van Naïf zijn gemaakt met ingrediënten van natuurlijke oorsprong, vegan en dermatologisch getest. Ook bevatten ze geen microplastics.
Hoe te gebruiken?
Open tijdens het verschonen met één hand de verpakking en neem een of meerdere billendoekjes. Veeg hiermee de babybillen, geslachtsdelen en huid tussen de plooien schoon.
Tip: Laat de huid even aan de lucht drogen ter voorkoming van luieruitslag.
Extra tip: gebruik een billendoekjes box of een herbruikbare sluitklep om je doekjes nog langer vochtig te houden.
| Product gewicht | 3.072 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 20.40 cm |
| Verpakking hoogte | 11.80 cm |
| Verpakking lengte | 39.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.73 kg |
| EAN | 8720938341069 |
|---|
| Ingrediënten | Aqua, Glycerin, Bambusa Arundinacea Stem (Bamboo) Extract, Sodium Cocoyl Glutamate, Levulinic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Sodium Benzoate, Citric Acid. |
|---|---|
| Land van oorsprong | Nederland |
| Fabrikant Naam | NAÏF CARE B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Materiaal 1 | 50-100% Lyocell |
|---|---|
| Materiaal 2 | Lyocell |
| Materiaal 3 | Niet van toepassing |
| Percentage materiaal 1 | 100 % |
| Percentage materiaal 2 | 0 % |
| Percentage materiaal 3 | 0 % |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Alcoholvrij | |
| Biologisch afbreekbaar | |
| Dermatologisch getest | |
| Gewicht primaire verpakking | 56 g |
| Gewicht secundaire verpakking | 300 g |
| Houdbaarheid gesloten product | Langer dan 30 maanden houdbaar, zie 'Houdbaarheid periode na opening |
| Houdbaarheid periode na opening | 12M (maanden) |
| Kleurstofvrij | |
| Materiaal primaire verpakking | Bio plastic |
| Materiaal secundaire verpakking | Bestaat voor 80% uit gerecycled materiaal |
| Plasticvrij | |
| Voorzorgsmaatregelen | Niet van toepassing |
| Waarschuwingen | Niet van toepassing |
| Huidtype | Gevoelige huid |
|---|---|
| Hypo-allergeen | |
| pH-neutraal |
| Totaal aantal billendoekjes | 432 stuk(s) |
|---|---|
| Totaal aantal pakken billendoekjes | 8 verpakkingen |