| Verpakking breedte | 201 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 251 mm |
| Verpakkingsgewicht | 481 g |
| EAN | 5414673874496 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Serviesset met bord, kom en lepel |
| Kleur | klei |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen |
| Ovenbestendig |
|---|
| Fabrikant Naam | Jollymex NV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
|---|---|
| Elementen serviesset | Kinderserviesset |
| Geschikt voor leeftijd baby | 6 maanden |
| Met zuignap | |
| Vaatwasser veilig | |
| Wegwerp |
| Magnetronbestendig |
|---|