NESTLÉ PyjamaPapje® Banaan is een lekker gebruiksklaar drinkpapje met rijstebloem. Het kan gegeven worden als variatie op een fles melk of een bordje pap. Lekker voor het slapen gaan. Dit kant-en-klare papje is speciaal ontwikkeld voor baby's vanaf 6 maanden.
Het is belangrijk voor je kindje om gevarieerde en evenwichtige voeding te hebben evenals een gezonde levensstijl. Borstvoeding is het beste voor je kindje en dient zo lang mogelijk gegeven te worden.
Dit papje is direct klaar voor gebruik, waardoor het een ideale keuze is voor drukke momenten. Je hoeft het alleen maar op te warmen en in een fles of beker te schenken.
Valt Nestlé PyjamaPapje Biscuit in de smaak? Probeer dan ook eens een van de andere smaken: Aardbei, Vanille, Multifruit of Banaan.
| Product gewicht | 0.75 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 180 mm |
| Verpakking hoogte | 117 mm |
| Verpakking lengte | 202 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3417 g |
| EAN | 7613036530323 |
|---|
| Allergenen | Melk, Glutenbevattende granen |
|---|---|
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Nestlé PyjamaPapje® kan ongeopend op kamertemperatuur worden bewaard. Na opening in de koelkast bewaren (maximaal 24 uur). Bewaar geen restjes opgewarmde voeding. |
| Gebruiksaanwijzing | Zowel warm als koud te gebruiken. Bereidingswijze: Voor gebruik het pakje goed schudden. Scheur of knip het pakje aan de bovenkant open. Schenk het papje in een fles of drinkbeker. Het papje in een fles of drinkbeker, in een flessenwarmer of in de magnetron, gedurende 45 seconden op 500 watt opwarmen. Controleer altijd de temperatuur voordat je het papje aan je kindje geeft. Het pakje niet rechtstreeks in de magnetron verwarmen. |
| Ingrediënten | magere MELK 45%, water, TARWEbloem 7,5% (gehydrolyseerd), maïszetmeel, plantaardige oliën (koolzaad (laag erecazuur), zonnebloem (hoog oliezuur), zonnebloem, karamel 1,5% (suiker, water), suiker, ROOM, magere MELKpoeder, vitaminen (C, E, niacine, pantotheenzuur, B1, A, B6, B2, foliumzuur, K, biotine, D, B12), aroma: vanilline, ijzerfumaraat, zinksulfaat, kaliumjodide. |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Vrij van | Niet van toepassing |
| Fabrikant Naam | Nestlé Nederland B.V. |
|---|
| Biologisch | |
|---|---|
| Dieetvoorkeur | Niet van toepassing |
| Op basis van | Granen |
| Samenstelling babyvoedsel | Bevat dierlijk voedsel |
| Smaak | Granen |
| Type babymaaltijd | Pap |
| Aantal artikelen in verpakking | 3 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor leeftijd baby | 6 maanden |
| Inhoud per verpakking | 250 g |
|---|---|
| Verpakkingsniveau | Multipack |
| - enkelvoudig onverzadigde vetzuren | 0 g |
|---|---|
| - meervoudig onverzadigde vetzuren | 0 g |
| - polyolen | 0 g |
| - suikers | 5.4 g |
| - verzadigde vetzuren | 0.4 g |
| - zetmeel | 0 g |
| Eiwitten | 2.8 g |
| Energie (Kcal) | 89 kcal |
| Energie (kJ) | 372 kJ |
| Koolhydraten, waarvan | 13 g |
| Vetten, waarvan | 2.6 g |
| Vezels | 0.5 g |
| Zout | 0.07 g |
| Inhoud | 3000 g |
|---|