De Organix maandbox. Een maand lang genieten van de lekkerste knijpzakjes boordevol biologisch fruit. Deze verantwoorde knijpzakjes zijn gegarandeerd een succes bij jouw baby of peuter. Organix knijpfruit zakjes zijn geschikt voor kinderen vanaf 6 maanden.
Nu inclusief GRATIS stoffen tas!
Inhoud maandbox:
12x Organix knijpfruit Appel, Aardbei en bosbes
12x Organix knijpfruit Peer en Framboos
6x Organix Knijpfruit Mango, Peer & Granola
Een lekker en verantwoord fruithapje met fruit, groente of granen in een handig knijpzakje. Gemaakt van de beste biologische ingrediënten. Zonder toegevoegde suikers* en andere onnodige toevoegingen, zoals kleurstoffen**, smaakstoffen en conserveermiddelen**, want daar staat de Organix No Junk Promise voor. Makkelijk mee te nemen in je tas en ideaal onderweg tijdens een autovakantie of in het vliegtuig! Het Organix knijpfruit assortiment bestaat uit toegankelijke smaken voor baby’s vanaf 6 maanden, aangevuld met verfijnde smaken waar peuters vanaf 12 maanden dol op zijn.
Organix, alleen het beste voor jouw kleintje.
*Bevat van nature aanwezige suikers
**Conform wetgeving
Let op: de voedingwaarden op deze pagina zijn van 'Organix knijpfruit Appel, Aardbei en bosbes' voor de volledige voedingswaarden wordt verwezen naar de afbeeldingen.
Lees voor gebruik altijd de informatie op de verpakking. De gegevens op de productpagina kunnen afwijken van de informatie op de verpakking.
| Product gewicht | 4.1480 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 222 mm |
| Verpakking hoogte | 188 mm |
| Verpakking lengte | 454 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3515 g |
| EAN | 8713500801238 |
|---|
| Allergenen | Geen allergenen |
|---|---|
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Bewaar koel & droog. Na openen max 1 dag in de koelkast te bewaren. Verwijder: Weggooiadvies dop als plastic en zakje als restafval |
| Gebruiksaanwijzing | vanaf 6 maanden Knijp uit op een lepel. BELANGRIJK: Houd de dop uit de buurt van je kind. Zorg dat je kindje zit en blijf in de buurt als het eet. |
| Ingrediënten | Organix knijpfruit Appel, Aardbei en bosbes: Appelpuree 77%, Aardbei, 20%, Bosbes 3%, Organix knijpfruit Peer en Framboos: Perenpuree 90%, Frambozenpuree 10%., Organix Knijpfruit Mango, Peer & Granola: Mangopuree 48%, Perenpuree 48%, HAVERvlokken 4%. |
| Land van oorsprong | Europa |
| Vrij van | Aardnoten (pinda's), Dierlijk eiwit, Ei, Halal, Koemelkeiwit, Lactose, Lupine, Melk, Mosterd, Noten, Pinda, Schaaldieren, Selderij, Soja, Sesamzaad, Sulfiet, Vis, Vlees, Weekdieren, Zwaveldioxide en sulfieten |
| Fabrikant Naam | Organix |
|---|
| Biologisch | |
|---|---|
| Dieetvoorkeur | Zonder toegevoegde suiker |
| Op basis van | Granen |
| Samenstelling babyvoedsel | Geheel plantaardig |
| Smaak | Mango, Peer, Appel, Fruitmix, Fruitmix – Versie 1 |
| Type babymaaltijd | Fruithapje |
| Type fuithapje | Knijpfruit |
| Aantal artikelen in verpakking | 30 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor leeftijd baby | 6 maanden, 1-2 jaar, 10 maanden, 10-12 maanden, 11 maanden, 12 maanden, 12 tot 15 maanden, 15 maanden tot 2 jaar, 2 tot 3 jaar, 2-3 jaar, 6-10 maanden, 6-12 maanden, 6-18 maanden, 7 maanden, 8 maanden, 9 maanden, Overige leeftijdsgroepen, Vanaf 18 maanden, Vanaf 2 jaar, Vanaf 20 maanden, Vanaf 3 jaar, vanaf 3 jaar, Vanaf 6 jaar |
| Inhoud per verpakking | 100 g |
|---|---|
| Verpakkingsniveau | Mixverpakking |
| - enkelvoudig onverzadigde vetzuren | 0 g |
|---|---|
| - meervoudig onverzadigde vetzuren | 0 g |
| - polyolen | 0 g |
| - suikers | 10 g |
| - verzadigde vetzuren | 0.1 g |
| - zetmeel | 0 g |
| Eiwitten | 0.4 g |
| Energie (Kcal) | 50 kcal |
| Energie (kJ) | 212 kJ |
| Koolhydraten, waarvan | 11 g |
| Vetten, waarvan | 0.2 g |
| Vezels | 1.3 g |
| Zout | 0.01 g |
| Inhoud | 100 g |
|---|