Nestlé PyjamaPapje® Aardbei is een lekker gebruiksklaar flessenpapje met rijstebloem. Het kan gegeven worden als variatie op een fles melk of een bordje pap. Lekker voor het slapen gaan.
- Nieuwe receptuur
- Rijk aan calcium
- Met rijstebloem, glutenvrij
- Met opvolgmelk
- Klaar in een handomdraai
- Vanaf 6 tot 36 maanden
- Geproduceerd in Duitsland
Valt Nestlé PyjamaPapje Aardbei in de smaak? Probeer dan ook eens een van de andere varianten: Multifruit, Banaan, Biscuit of Vanille.
| Product gewicht | 555.05 g |
|---|---|
| Verpakking breedte | 137 mm |
| Verpakking hoogte | 119 mm |
| Verpakking lengte | 261 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3444 g |
| EAN | 7613035929487 |
|---|
| Allergenen | Melk, Soja |
|---|---|
| Bijzondere Bewaarvoorschriften | Nestlé PyjamaPapje® kan ongeopend op kamertemperatuur worden bewaard. Na opening in de koelkast bewaren (maximaal 24 uur). Bewaar geen restjes opgewarmde voeding. |
| Gebruiksaanwijzing | Zowel warm als koud te gebruiken. Bereidingswijze: Voor gebruik het pakje goed schudden. Scheur of knip het pakje aan de bovenkant open. Schenk het papje in een fles of drinkbeker. Het papje in een fles of drinkbeker, in een flessenwarmer of in de magnetron, gedurende 45 seconden op 500 watt opwarmen. Controleer altijd de temperatuur voordat je het papje aan je kindje geeft. Het pakje niet rechtstreeks in de magnetron verwarmen. |
| Ingrediënten | Magere MELK 44%, water, rijstebloem 5,1% (gehydrolyseerd), aardbeienpuree 3,3%, maïszetmeel, plantaardige oliën (zonnebloem (hoog oliezuur), koolzaad (laag erecazuur), zonnebloem), perensapconcentraat 1,5%, LACTOSE, suiker, calciumcarbonaat, emulgator: SOJAlecithine, zuurteregelaar: kaliumhydroxide, vitaminen (C, E, niacine, pantotheenzuur, B1, A, B6, B2, foliumzuur, K, biotine, D, B12), aroma, zinksulfaat, kaliumjodide. |
| Land van oorsprong | Duitsland |
| Vrij van | Niet van toepassing |
| Fabrikant Naam | Nestlé Nederland B.V. |
|---|
| Biologisch | |
|---|---|
| Dieetvoorkeur | Niet van toepassing |
| Op basis van | Tarwe |
| Samenstelling babyvoedsel | Bevat dierlijk voedsel |
| Smaak | Aardbei |
| Type babymaaltijd | Pap |
| Aantal artikelen in verpakking | 6 stuk(s) |
|---|---|
| Geschikt voor leeftijd baby | 6 maanden |
| Inhoud per verpakking | 500 g |
|---|---|
| Verpakkingsniveau | Multipack |
| - enkelvoudig onverzadigde vetzuren | 0 g |
|---|---|
| - meervoudig onverzadigde vetzuren | 0 g |
| - polyolen | 0 g |
| - suikers | 5.1 g |
| - verzadigde vetzuren | 0.2 g |
| - zetmeel | 0 g |
| Eiwitten | 2.1 g |
| Energie (Kcal) | 82 kcal |
| Energie (kJ) | 344 kJ |
| Koolhydraten, waarvan | 12 g |
| Vetten, waarvan | 2.7 g |
| Vezels | 0.5 g |
| Zout | 0.06 g |
| Inhoud | 500 g |
|---|