Optimale hygiëne? Zachte en frisse billen? Deze mobiele bidet is ideaal voor het reinigen van je intieme zones. Super handig voor op reis, thuis of onderweg. Je bespaart bovendien op toiletpapier. Wordt veel gebruikt als peri bottle tijdens/na zwangerschap of bij het herstel van een operatie. Water is de enige manier om jezelf echt goed te reinigen. Hygiënischer en frisser dan toiletpapier.
Voordelen:
Eenvoudig in gebruik. Je hebt geen elektra of batterijen nodig. Wordt geleverd in een handig en discreet tasje. Vul het reservoir met water en knijp voor een heerlijk fris gevoel. Met 2 sproeikoppen voor een zijdelingse of rechtstreekse waterstraal.
Een goede intieme hygiëne is voor iedereen belangrijk. Je voelt je frisser en vitaler met een bidet. Zeker als je last hebt van een rode schrale huid, irritatie, (chronische) blaasinfecties, constipatie, jeuk of dit juist wilt voorkomen.
| Product breedte | 7 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.10 kg |
| Product hoogte | 33 cm |
| Product lengte | 33 cm |
| Verpakking breedte | 186 mm |
| Verpakking hoogte | 96 mm |
| Verpakking lengte | 228 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
| EAN | 8720589217492 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | Nizami Goods Portable Bidet |
| Verpakkingsinhoud | Draagbare Bidet 2 sproeikoppen Reistasje Handleiding NL +EN |
| Kleur | Blauw |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands, Engels |
|---|
| Type bidet | Draagbare Bidet |
|---|
| Glansgraad | Mat |
|---|---|
| Met overloop | |
| Product diepte | 7 cm |