Met de Clean Bum Peri Bottle kies je voor hygiëne, comfort en zekerheid – een onmisbare metgezel voor elke nieuwe moeder.
| Product breedte | 8 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.19 kg |
| Product hoogte | 25 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Verpakking breedte | 160 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.24 kg |
| EAN | 8720589217140 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Clean Bum |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8720589217140 |
| Verpakkingsinhoud | Set van 2 x Clean Bum Peri Bottle Draagbare Bidet 380ml. |
| Kleur | Groen en Blauw |
|---|
| Fabrikant Naam | Clean Bum |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel |
|---|
| Type bidet | Draagbare Bidet |
|---|
| Glansgraad | Mat |
|---|---|
| Met overloop | |
| Product diepte | 75 mm |