| Product breedte | 8 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.01 kg |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 1 cm |
| Verpakking breedte | 75 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 109 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| EAN | 8720589217416 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Clean Bum |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8720589217416 |
| Verpakkingsinhoud | Clean Bum Reisbidet Nozzle Set. 2 stuks: blauw en Groen. Handig opbergtasje. |
| Kleur | Blauw & Groen |
|---|
| Fabrikant Naam | Clean Bum |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel |
|---|
| Type bidet | Draagbare Bidet |
|---|
| Glansgraad | Mat |
|---|---|
| Met overloop | |
| Product diepte | 2 mm |