| Product lengte | 110 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 191 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 359 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.43 kg |
| EAN | 8719788634018 |
|---|
| Kleur | Forged Iron |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Type mouw | Korte mouw |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |