| Product lengte | 80 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 38.10 cm |
| Verpakking hoogte | 7.50 cm |
| Verpakking lengte | 39.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.49 kg |
| EAN | 8719788759728 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Slaapzak |
| Kleur | Beetle |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Anti-allergie | |
|---|---|
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Lange mouw (afritsbaar) |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Winter |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |