| Product lengte | 90 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 36.20 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 39.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
| EAN | 8719788761356 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x babyslaapzak |
| Kleur | Beetle |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Type mouw | Korte mouw |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |