| Verpakking breedte | 11.80 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 8.30 cm |
| Verpakking lengte | 12.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
| EAN | 5414959046708 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x tuitbeker 240 ml |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| BPA-vrij | |
|---|---|
| Geschikt voor leeftijd baby | 6-10 maanden |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Vaatwasser veilig |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Personage | Geen personage |
| Type beker | Tuitbeker |
| Inhoud | 240 ml |
|---|