| Verpakking breedte | 5 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
| EAN | 9508548798980 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Deksel van de tuitbeker!! geen complete tuitbeker is een los onderdeel |
| Kleur | oranje |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen |
| BPA-vrij | |
|---|---|
| Geschikt voor leeftijd baby | 0-6 maanden, 1-2 jaar, 2-3 jaar, Vanaf 3 jaar |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Vaatwasser veilig |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Type beker | Tuitbeker |
| Inhoud | 0 ml |
|---|