Beker met drinktuit, Roze
| Verpakking breedte | 8.30 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7.80 cm |
| Verpakking lengte | 18.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| EAN | 8710103567806 |
|---|
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| BPA-vrij | |
|---|---|
| Geschikt voor leeftijd baby | 1-2 jaar, 2-3 jaar |
| Vaatwasser veilig |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Type beker | Tuitbeker |
| Inhoud | 340 ml |
|---|