Een erg leuke oefenbeker van Mushie met tuit om morsen te voorkomen. Gemaakt van zachte siliconen om je kleintje te doen wennen aan een beker om van te drinken.Kenmerken
• Materiaal: BPA-free siliconen| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| EAN | 0810052464589 |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0810052464589 |
| Verpakkingsinhoud | Siliconen tuitbeker |
| Kleur | Soft Lilac |
|---|---|
| Materiaal | PVC |
| Fabrikant Naam | Mushie |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Fan Merchandise | |
|---|---|
| Inclusief filter | |
| Isolerend | |
| Met rietje | |
| Opvouwbaar | |
| Type fles | Drinkfles voor kinderen |
| Type merchandise | Geen merchandise |
| Vaatwasserbestendig | |
| Volume in liters | 1 ml |
| Personage | Geen personage |
|---|
| Inhoud | 0.18 l |
|---|