| Verpakking breedte | 1 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 1 cm |
| Verpakking lengte | 2 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| EAN | 9506324264735 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 beker 1 siliconen tuitje 1 houder |
| Kleur | oranje |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof, Siliconen |
| BPA-vrij | |
|---|---|
| Geschikt voor leeftijd baby | 1-2 jaar, 10-12 maanden, 2-3 jaar, 6-10 maanden |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Vaatwasser veilig |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Personage | Geen personage |
| Type beker | Tuitbeker |
| Inhoud | 200 ml |
|---|