| Verpakking breedte | 0 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 780.00 g |
| EAN | 4008600229315 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 flesverwarmer |
| Kleur | Multikleur |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Timer |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels |
|---|
| Begintemperatuur instelbaar | |
|---|---|
| Warmhoudstand |
| Aanvullende functies | Voor auto / thuis |
|---|---|
| Automatische flessenmaker | |
| BPA-vrij | |
| Flesverwarmer functies | Warmwaterdispenser |
| Vaatwasser veilig | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Voedingstype | Lichtnet |
| Geschikt voor flessen van | Yes |
|---|---|
| Geschikt voor in de auto |
| Werkt op elektriciteit |
|---|