| Verpakking breedte | 257 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 74 mm |
| Verpakking lengte | 293 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| EAN | 5715370736729 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Zwemponcho |
| Kledingopties | Met capuchon |
|---|
| Kleur | Purple Rose |
|---|---|
| Materiaal | Badstof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Percentage materiaal 1 | 100 % |
|---|
| Badjas lengte | Middellang |
|---|---|
| Fan Merchandise | |
| Kledingmaat | 110/116 |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Wasbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Vrouwen |
| Patroon | |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | 2023 |
| Wasvoorschrift | Machinewas |