De Meyco hydrofiele badjas is gemaakt van 100% katoen. Heerlijk zacht en comfortabel voor de tere babyhuid. Het hydrofiel neemt goed vocht op en is sneldrogend. De hydrofiele badjas is ideaal na het douchen, zwemmen of voor wat extra warmte over de pyjama. Het badjasje heeft mooie details zoals de capuchon en de getailleerde rug met twee vaste koordjes voor een goede pasvorm.
Kenmerken:
| Verpakking breedte | 212 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 262 mm |
| Verpakkingsgewicht | 187 g |
| EAN | 4054703456318 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco badjas |
| Kledingopties | Met capuchon |
|---|
| Kleur | Grijs, Lichtgrijs |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Percentage materiaal 1 | 100 % |
|---|
| Badjas lengte | Middellang |
|---|---|
| Fan Merchandise | |
| Kledingmaat | 86/92 |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Wasbaar |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2020 |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |